Aby odczyt plików pdf był możliwy potrzebny jest specalny program na twoim komputerze, służący do odczytu pliku pdf. Aby odbyło się to bez błędów rekomendowany przez nas program to Adobe Reader  lub PDF-XChange Viewer.


UWAGA: Opcja pobrania pliku jest możliwa tylko w zamówieniach oznaczonych jako zapłacone (po zaksięgowaniu płatności).  System blokuje pobranie pliku, gdy nie ma zaksięgowanej płatności. 
Pojedynczy plik pdf można pobrać jednorazowo 30 razy przez okres 3 lat od momentu zamówienia. Po tym okresie nie ma możliwości ponownego pobrania pliku. 


Poniżej wyjaśniamy jeden ze sposobów pobrania plików po zakupie ze statusem ,,płatność przyjęta"


I -  Pobranie pliku pdf poprzez zalogowanie się do sklepu

1. Logujemy się do sklepu na stronie www.pomocepdf.pl podając adres-email podany przy rejestracji oraz ustalone wcześniej hasło. W razie potrzeby można użyć opcji ,,odzyskiwanie hasła" .
2. W Panelu klienta klikamy w ,,lista zamówień" następnie wchodzimy w szczegóły zamówienia w którym jest zakupiony nasz plik do pobrania. 
3. Odszukujemy zakładkę ,,produkty w formie elektronicznej" 
4. Klikami w ,,link do pobrania zakupionych produktów" 
5. Otwiera się zakładka z linkami do pobrania zakupionych plików 
II - Pobranie pliku pdf poprzez e-mail
Po złożeniu zamówienia i opłaceniu system wysyła e-mail z odnośnikami do plików. 

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.